Главная | Регистрация | Вход | RSSСреда, 2025-01-22, 1:47 PM

КГУ Опорная школа (ресурсный центр) на базе СШ№23 п.Молод...

Меню сайта
Категории раздела
Семинар [4]
Мастер-класс [3]
Тренинг [0]
к.с.планирование [8]
Краткосрочное планирование учителей
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Каталог файлов


Миземхан Х: Көрсеткіштік теңсіздіктер
2016-02-16, 4:04 PM

Қысқа мерзімді жоспар

Көрсеткіштік теңсіздіктер. 11 в сынып

 Қысқа мерзімдісабақ жоспары:  тізбектелген орта мерзімді сабақ жоспары негізінде  және пәндік оқу бағдарламасы негізінде құрылады. Жоспарлаудың бұл түрі сабақтың сызбасы ғана емес, тапсырмалар шоғыры,  білімді тексеру түрі, бағалау түрі,  барлық оқушылардың қажеттілігі  ескеріледі,мұғалімнің әдістемелік деңгейі артады.

Қысқа мерзімді жоспарды құру кезінде оқу үдерісіне атсалысатын  барлық қатысушылар мен сабақтың барлық кезеңдері ескерілуі тиіс.

Мұғалімнің аты-жөні және жұмыс орны.

Миземхаан Хаярат

«Молодежный кенті №23 орта мектеп » КММ

Пән:Математика

Сынып :11

Сабақтың мақсаты:

Сыни тұрғыда ойлай отырып көрсеткіштік теңдеуді шешудің тиімді әдістерін есептер шығаруда қолдану

Мақсат:

(SMART,орта мерзімді жоспардан)

Көрсеткіштік теңдеуді шешудің тиімді әдістерін біледі, есептер шығаруда қолдана алады

Күтілетін нәтиже:

(орта мерзімді жоспардан)

Сыни тұрғыда ойлана отырып,диалог арқылы есеп шығару жолдарын қарастырады. Топтың алдындағы жауапкершілігін сезінеді. Өз-өзін бағалайды. Есептер шығара алады

 

 Жетістік критериі:

Оқушылардың пәнге деген қызығушылығы, топтық жұмыс орындалуы, тақырыпты түсінуі, есептер шығара алуы

Өзетілігі/тәсілі:

Тақырыппен жұмыс, « Миға шабул» есептер шығару , «Алгоритім» оқыта үйрету ойыны.

 

Оқулық:

(ҚР БҒМ ұсынған)

«Алгебра және анализ бастамалары» Шыныбеков Ә.Н.

 

 

 

Сабақ барысы/мұғалімнің жазбасы:

Мерзімі

Мұғалімнің әрекеті

Білім алушылардың әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Қалыптастырушы

 (ОүБ)

Жиынтық Б)

2 минут

Оқушылардың сабаққа дайындығын, қатысуын тексеру

Сабаққа құрал жабдықтарын дайындау

 

 

 

5 минут

Сұрақ жауап арқылы өткенді қайталау (Үй жұмысын тексеру)

 

Сұрақтарға жауап беріп, үй жұмысын көрсету

 

 

 

10 минут

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12 мин

 

 

 

 

 

 

3 мин

 

8 мин

 

 

3 мин

2 мин

 

1. Тақырыппен  жұмыс жасайды

Анықтама.  Айнымалысы дәреженің көрсеткішінде болатын теңдеуді    көрсеткіштік теңдеу деп атайды.

Егер ,  және  болса, онда  теңдеуін қарапайым көрсеткіштік теңдеу деп атайды.

Көрсеткішті теңдеуді шешудің әдісі:

  1. Бірдей негізге келтіру.  түріне келтіріп шешеді. Бұл теңдеу  теңдеуіне мәндес болады.
  2. Жаңа айнымалы енгізу.

1-мысал.   теңдеуін шешейік. (Бірдей негізге келтіру арқылы шешеміз)

, ,  Жауабы: 6

2-мысал.   теңдеуін шешейік. (Жаңа айнымалы енгізу арқылы шешеміз)  Мұнда  белгілеуін енгізсек, онда берілген теңдеуді  түрінде жазамыз. Осыдан , .   өрнегі тек оң мәндер қабылдайтын болғандықтан,  түбірін қарастырмаймыз. Онда ,  теңдеуінен

,  теңдігін аламыз.                                              Жауабы: 0,5

4. «Миға шабул» есептер шығару

1)     2)    3)    4)

5)   6) 7)

  8)

5. Сергіту сәті (Топтың маңыздылығы туралы ой тастауға арналған көріністі көрсету)

6. «Алгоритім» оқытып үйрету ойыны

I д. II д.

III д.

7. Үйге тапсырма №425, №427 кітаптан

8. Сабақты қорытындылау . Бағалау

Рефлексия: Не білдің?

Білдім

Білемін

Білгім келеді

 

 

 

 

Оқушылартоп құрады

Тақырыппен жұмыс жасап топпен талдау жасайды. Бір-біріне түсіндіреді

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Есептер шығарады, жауаптарын сәйкестендіреді

 

 

 

 

Топтың маңыздылығы туралы түсінеді

 

 

 

Тақырыпты түсінгендерін қолданып есептер шығарады

 

Тапсырманы күнделігіне жазады

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Жеке жұмыстарын бағалау

 

 

 

 

 

Оқушылардың тақырыпты меңгеруіне байланысты бағалау

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Тапсырма бойынша бір-бірін бағалау

 

 

 

 

 

Рефлексия: Не білдің?

 

Оқулық, таратпа материал

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

таратпа материал

 

 

 

 

 

 

 

 

Сандық құрал

 

 

 

Оқулық

 

 

Мұғалімнің  жазбасы /Рефлексия:

Сабаққа оқушылар белсенді қатысты. Тақырыпты менгерту барысында оқытудың тиімді стратегияларын тиімді қолдандым. Уақытты тиімді пайдалана алым.  Сабақ өз денгейінде өтті. _________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

Мұғалім: Миземхаан Х

 

Категория: к.с.планирование | Добавил: ispamov2
Просмотров: 1178 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Вход на сайт
Поиск
Друзья сайта

Copyright MyCorp © 2025
uCoz